wykończenia mieszkań Łódź

mieszkania pod klucz Łódź, wykończenia domów pod klucz

Spotkajmy się 505 174 201

Budowa Domów

Budownictwo jednorodzinne

Budowa domu to nie lada wyzwanie. Jest to długotrwały proces inwestycyjny wymagający czasu, wiedzy i doświadczenia. Zdecydowana większość inwestorów myśląca o budowie wymarzonego domu nie zdaje sobie sprawy z powagi przedsięwzięcia.

Widzieliśmy zbyt wiele „samodzielnych” realizacji, które z powodu zastosowania oszczędności nie tam gdzie trzeba, nie pozwalają właścicielom w pełni cieszyć się swoim domem. Wspomniane ekonomia dosyć szybko zaczynają mścić się w postaci wysokich kosztów eksploatacyjnych, związanych m.in. z niefachowym wykonawstwem, użyciem materiałów słabej jakości lub o nieodpowiednich parametrach.

Budowa domów jednorodzinnych

Nasza firma nie raz udowodniła, że kompleksowa realizacja wcale nie musi wiązać się z olbrzymimi kosztami obsługi. Prawda jest bowiem taka, że zazwyczaj inwestor nie jest w stanie prawidłowo wykonać kosztorysu inwestycji, co na pewnym etapie budowy kończy się często oszczędzaniem na jakości materiałów i kosztach robocizny lub niedokończeniem inwestycji. Konsekwencje takiego stanu rzeczy mogą być bardzo kosztowne ale przede wszystkim obniżają wartość „nieukończonej” nieruchomości i niejednokrotnie powodują frustrację przez poczucie mieszkania na „placu budowy”.

Decydując się na współpracę z nami, nie spotka Cię żaden z ww. problemów. Dzięki profesjonalnie wykonanemu kosztorysowi – podzielonemu na etapy i dobrze ulokowanego w czasie – precyzyjnie oszacujemy koszty budowy, wykończenia i – jeśli tylko masz życzenie – urządzenia wnętrza, abyś mógł sprawdzić, czy Twój budżet nie zostanie przekroczony.

Podsumowując.

Dzięki naszemu doświadczeniu, relacjom wypracowanym z dostawcami w zakresie wysokich rabatów (nie osiągalnych przy jednorazowej inwestycji), profesjonalizmowi i zaangażowaniu zbudujesz swój wymarzony dom bez zbędnych stresów. Całkowity koszt niekoniecznie przekroczy założony budżet, ponieważ kosztorys zostanie dostosowany do efektu jaki pragniesz osiągnąć.

Umów się na spotkanie, postaramy się przekonać Cię, że można nam zaufać!

P.S. Pamiętaj, kluczem do zwycięstwa jest wiedza, czyli pełna informacja na temat kosztów realizacji, która pozwoli Ci w pełni świadomości zdecydować się na ten krok. Uwierz nam, że w tym przypadku lepiej tę wiedzę posiadać, niż żyć w błogiej nieświadomości.