wykończenia mieszkań Łódź

mieszkania pod klucz Łódź, wykończenia domów pod klucz

Spotkajmy się 505 174 201

Pakiety

wykończeń

Pakiety wykończenia wnętrz to bezkonkurencyjna oferta dla osób, które bezproblemowo i sprawnie pragną wprowadzić się do swojego nowego mieszkania zakupionego w stanie deweloperskim. W swoim założeniu jest to rozwiązanie ekonomiczne, dające możliwość wspaniałej aranżacji wnętrza w rozsądnej cenie. Daje także bezkompromisowy komfort zmieszczenia się w budżecie przewidzianym na wykończenie.

1239 zł/m2

Pakiet Optymalny

W cenie pakietu indywidualny projekt aranżacji łazienek. Jest to podstawowy pakiet w ofercie pozwalający na sprawne podjęcie decyzji aranżacyjnych a co za tym idzie stosunkowo szybkie rozpoczęcie prac wykończeniowych. Cena zawiera indywidualny projekt aranżacji łazienki oraz WC. Do wyboru klienta znajduje się szeroki zakres materiałów polskich i zagranicznych producentów o ugruntowanej pozycji na rynku. Oferta obejmuje wykonanie łazienki / WC, gładzenie oraz malowanie ścian i sufitów, montaż drzwi i podłóg oraz wszelkie niezbędne materiały budowlane i elementy wyposażenia niezbędne do wykonania kompleksowej usługi.

Więcej

1349 zł/m2

Pakiet Premium

Statystycznie najczęściej wybierany pakiet to rozwiązanie dla klientów, którzy pragną więcej swobody przy wyborze materiałów.

Więcej

Indywidualna wycena

Pakiet Royal

Dla wymagających Klientów oczekujących najwyższej jakości produktu, posiadamy ekskluzywne rozwiązanie w postaci pakietu Royal. Daje on nieograniczone możliwości w wyborze materiałów i gwarantuje najwyższą jakość realizacji prac wykończeniowych.

Więcej