m2 Koszt: 0 zł*

* Kalkulator stanowi jedynie narzędzie pomocnicze w podjęciu decyzji o wyborze pakietu i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego

Pakiety wykończenia wnętrz to bezkonkurencyjna oferta dla osób, które bezproblemowo i sprawnie pragną wprowadzić się do swojego nowego mieszkania zakupionego w stanie deweloperskim. W swoim założeniu jest to rozwiązanie ekonomiczne, dające możliwość wspaniałej aranżacji wnętrza w rozsądnej cenie. Daje także bezkompromisowy komfort zmieszczenia się w budżecie przewidzianym na wykończenie.

Oferta jest prosta i czytelna. Każdy pakiet zawiera z góry określoną gamę materiałów do wyboru. Nie ma przy tym mowy o żadnych ograniczeniach, chodzi tylko i wyłącznie o łatwe i sprawne podjęcie decyzji. Zapewniamy przy tym dużą elastyczność, jeśli zależy Ci na konkretnej marce podłogi czy płytek, która Ci odpowiada, a nie jest dostępna sprawimy, że będzie! Nie zamykamy się na potrzeby klientów, nigdy!

Precyzyjne wpisanie do umowy wszystkich wybranych materiałów powoduje, że nie zaskoczą Cię żadne nieprzyjemne niespodzianki. Uzgodnienia i podjęte decyzje są bezwzględnie respektowane i realizowane, dzięki temu unikamy niepotrzebnych nieporozumień, a Klient ma pełne poczucie bezpieczeństwa. Na każdym etapie współpracy zapewniamy pomoc merytoryczną, rozwiewamy wszelkie wątpliwości i odpowiadamy na każdą potrzebę! Sprawdź nas!

 

 

 

 

 

 

 

619 zł
brutto za m2

 

 

W cenie pakietu indywidualny projekt aranżacji łazienek.

 

 

Jest to podstawowy pakiet w ofercie pozwalający na sprawne podjęcie decyzji aranżacyjnych a co za tym idzie stosunkowo szybkie rozpoczęcie prac wykończeniowych. Cena zawiera indywidualny projekt aranżacji łazienki oraz WC. Do wyboru klienta znajduje się szeroki zakres materiałów polskich i zagranicznych producentów o ugruntowanej pozycji na rynku. Oferta obejmuje wykonanie łazienki / WC, gładzenie oraz malowanie ścian i sufitów, montaż drzwi i podłóg oraz wszelkie niezbędne materiały budowlane i elementy wyposażenia niezbędne do wykonania kompleksowej usługi.

 

 

pakiet-optymalny

zobacz

789 zł
brutto za m2

 

 

Statystycznie najczęściej wybierany pakiet to rozwiązanie dla klientów, którzy pragną więcej swobody przy wyborze materiałów.

 

 

W cenie pakietu znajduje się – oprócz projektu łazienki – pełna aranżacja przestrzeni salonu oraz kuchni, które najczęściej stanowią integralną całość. Zakres prac zbliżony jest do tych z pakietu optymalnego, a zasadnicze różnice ujawniają się w możliwości wyboru droższych i bardziej wyrafinowanych rozwiązań oraz elementów wykończeniowych jak np. podłoga drewniana w części salonowej.

 

 

zobacz

CENA
INDYWIDUALNIE USTALANA Z KLIENTEM

 

 

Dla wymagających Klientów
oczekujących najwyższej jakości produktu, posiadamy ekskluzywne rozwiązanie w postaci pakietu Royal. Daje on nieograniczone możliwości w wyborze materiałów i gwarantuje najwyższą jakość realizacji prac wykończeniowych. Zapewnia przy tym całkowitą elastyczność w określeniu
zakresu usługi, współpracę
z profesjonalnym architektem wnętrz oraz pełny projekt
aranżacji inwestycji.

 

 

zobacz

 

*całkowity koszt wykończenia m kw. mieszkania brutto liczony po podłodze

 

Jest to podstawowy pakiet w ofercie pozwalający na sprawne podjęcie decyzji aranżacyjnych, a co za tym idzie stosunkowo szybkie rozpoczęcie prac wykończeniowych.
Cena zawiera indywidualny projekt aranżacji łazienki oraz WC. Do wyboru klienta znajduje się szeroki zakres materiałów polskich i zagranicznych producentów o ugruntowanej pozycji na rynku. Oferta obejmuje wykonanie łazienki / WC, gładzenie oraz malowanie ścian i sufitów, montaż drzwi i podłóg oraz wszelkie niezbędne materiały budowlane i elementy wyposażenia niezbędne do wykonania kompleksowej usługi.

 

Ogólne:
 • Nadzór budowlany na etapie realizacji prac wykończeniowych.
 • Gwarancja dochowania terminu wejścia i zakończenia prac.
 • Gwarancja 24 miesiące na całość prac budowlanych.
 • Gwarancje na asortyment zgodnie z gwarancjami producenta.
 • Ubezpieczenie OC.
 • Profesjonalne sprzątanie po remoncie.

 

Prace aranżacyjne:
 • Pomiary i inwentaryzacja projektowanych pomieszczeń.
 • Konsultacje z architektem wnętrz.
 • Szkice i wizualizacje wybranych pomieszczeń.
 • Indywidualny projekt aranżacji łazienki (lub łazienki i WC).

 

Zakres umowy obejmuje:
 • Koszt ekipy wykończeniowej.
 • Koszty logistyki.
 • Koszt chemii budowlanej i uzgodnionych materiałów
 • Zabezpieczenie mieszkania na czas remontu.
 • Gładzenie oraz malowanie ścian i sufitów.
 • Montaż podłóg, drzwi, wykończenie kompleksowe łazienki.
 • Montaż oświetlenia do wszystkich pomieszczeń.
 • Ustalone prace dodatkowe (np. przeróbki pod projekt kuchni)

 

Polecane materiały:

 

egger-logo  tarkett-logo  vidima-logo  geberit-logo  hueppe-logo  dekoral-proffesional  bella-casa-logo  dre-logo  Print  polskone-logo  

Zobacz więcej realizacji
 1. Aktualności
 2. Oferta
 3. Dlaczego my ?
 4. Realizacje
 5. Współpraca
 6. Polski
  • English
zamknij

UŻYWAMY COOKIES. Wykorzystujemy je aby oferować jak najlepszą jakość usług na stronie. Dalsze korzystanie z naszej witryny internetowej bez zmiany aktualnych ustawień przeglądarki, oznacza że zgadzasz się na wykorzystywanie cookies.