Pakiety wykończenia wnętrz to bezkonkurencyjna oferta dla osób, które bezproblemowo i sprawnie pragną wprowadzić się do swojego nowego mieszkania zakupionego w stanie deweloperskim. W swoim założeniu jest to rozwiązanie ekonomiczne, dające możliwość wspaniałej aranżacji wnętrza w rozsądnej cenie. Daje także bezkompromisowy komfort zmieszczenia się w budżecie przewidzianym na wykończenie.

Oferta jest prosta i czytelna. Każdy pakiet zawiera z góry określoną gamę materiałów do wyboru. Nie ma przy tym mowy o żadnych ograniczeniach, chodzi tylko i wyłącznie o łatwe i sprawne podjęcie decyzji. Zapewniamy przy tym dużą elastyczność, jeśli zależy Ci na konkretnej marce podłogi czy płytek, która Ci odpowiada, a nie jest dostępna sprawimy, że będzie! Nie zamykamy się na potrzeby klientów, nigdy!

Precyzyjne wpisanie do umowy wszystkich wybranych materiałów powoduje, że nie zaskoczą Cię żadne nieprzyjemne niespodzianki. Uzgodnienia i podjęte decyzje są bezwzględnie respektowane i realizowane, dzięki temu unikamy niepotrzebnych nieporozumień, a Klient ma pełne poczucie bezpieczeństwa. Na każdym etapie współpracy zapewniamy pomoc merytoryczną, rozwiewamy wszelkie wątpliwości i odpowiadamy na każdą potrzebę! Sprawdź nas!

 

 

 

 

 

 

 

619 zł
brutto za m2

 

 

W cenie pakietu indywidualny projekt aranżacji łazienek.

 

 

Jest to podstawowy pakiet w ofercie pozwalający na sprawne podjęcie decyzji aranżacyjnych a co za tym idzie stosunkowo szybkie rozpoczęcie prac wykończeniowych. Cena zawiera indywidualny projekt aranżacji łazienki oraz WC. Do wyboru klienta znajduje się szeroki zakres materiałów polskich i zagranicznych producentów o ugruntowanej pozycji na rynku. Oferta obejmuje wykonanie łazienki / WC, gładzenie oraz malowanie ścian i sufitów, montaż drzwi i podłóg oraz wszelkie niezbędne materiały budowlane i elementy wyposażenia niezbędne do wykonania kompleksowej usługi.

 

 

pakiet-optymalny

zobacz

789 zł
brutto za m2

 

 

Statystycznie najczęściej wybierany pakiet to rozwiązanie dla klientów, którzy pragną więcej swobody przy wyborze materiałów.

 

 

W cenie pakietu znajduje się – oprócz projektu łazienki – pełna aranżacja przestrzeni salonu oraz kuchni, które najczęściej stanowią integralną całość. Zakres prac zbliżony jest do tych z pakietu optymalnego, a zasadnicze różnice ujawniają się w możliwości wyboru droższych i bardziej wyrafinowanych rozwiązań oraz elementów wykończeniowych jak np. podłoga drewniana w części salonowej.

 

 

zobacz

CENA
INDYWIDUALNIE USTALANA Z KLIENTEM

 

 

Dla wymagających Klientów
oczekujących najwyższej jakości produktu, posiadamy ekskluzywne rozwiązanie w postaci pakietu Royal. Daje on nieograniczone możliwości w wyborze materiałów i gwarantuje najwyższą jakość realizacji prac wykończeniowych. Zapewnia przy tym całkowitą elastyczność w określeniu
zakresu usługi, współpracę
z profesjonalnym architektem wnętrz oraz pełny projekt
aranżacji inwestycji.

 

 

zobacz

 
  1. Aktualności
  2. Oferta
  3. Dlaczego my ?
  4. Realizacje
  5. Współpraca
  6. Polski
    • English
zamknij

UŻYWAMY COOKIES. Wykorzystujemy je aby oferować jak najlepszą jakość usług na stronie. Dalsze korzystanie z naszej witryny internetowej bez zmiany aktualnych ustawień przeglądarki, oznacza że zgadzasz się na wykorzystywanie cookies.