EGEDI Home Solution –
Pewność, jakość, terminowość

Egedi Home Solution to zespół złożony z profesjonalistów posiadających wieloletnie doświadczenie w zakresie finansowania, logistyki, projektowania i aranżacji wnętrz, a przede wszystkim profesjonalnej i fachowej realizacji budowy i remontu.

Dla nas to nie tylko sposób na życie, ale prawdziwa pasja. Nie boimy się skomplikowanych i wymagających projektów pełnych wyzwań.

U nas nie usłyszycie Państwo, że coś jest „niewykonalne”.

Zapraszamy do współpracy !

 

o-nas
wykanczanie-domow-jednorodzinnych_18

Bezpieczeństwo na każdym kroku

Każda nasza usługa objęta jest polisą OC która zapewnia dodatkowe poczucie bezpieczeństwa, a wliczona w cenę współpraca z architektem daje możliwość swobodnej kreacji bez angażowania się w nużący często etap realizacji.

Gdzie ? – Łódź i okolice, ale nie tylko…

Nasza oferta skierowana jest szczególnie dla mieszkańców Łodzi  i okolic, lecz posiadamy na swoim koncie także kilka realizacji w Warszawie i miastach satelitarnych. Wykańczamy nowe, deweloperskie mieszkania i apartamenty jak również budownictwo jednorodzinne. Wykonujemy także remonty mieszkań z rynku wtórnego.

do-galerii-realizacji

 

 
  1. Aktualności
  2. Oferta
  3. Dlaczego my ?
  4. Realizacje
  5. Współpraca
  6. Polski
    • English
zamknij

UŻYWAMY COOKIES. Wykorzystujemy je aby oferować jak najlepszą jakość usług na stronie. Dalsze korzystanie z naszej witryny internetowej bez zmiany aktualnych ustawień przeglądarki, oznacza że zgadzasz się na wykorzystywanie cookies.